KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103046
nr 1510 3046
Greta Ruteby, Sverige. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 90x90 cm, yttermått inklusive ram: 94x94 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:27:31
21/11 23:23:29
7/12 22:46:36
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer